Digital Dragons 2020: Przyjadą Inon Zur oraz twórcy Control i Battlefieldów

Impreza zapowiada się wdzięcznie i dźwięcznie.

Znamy nazwiska kolejnych gości, którzy 18 i 19 maja pojawią się w Centrum Kongresowym ICE. Listę, która pochwalił się na swoich stronach Krakowski Park Technologiczny otwiera człowiek-orkiestra. Inona Zura znamy z soundtracków do Syberii II, Prince of Persia: Warrior Within, cyklów Fallout i Dragon Age. Podczas swojej prelekcji opowie on o wykorzystywaniu motywów etnicznych we wspomnianej Syberii.

Gareth Coker, kompozytor Ori and the Blind Forest zdradzi co nieco na temat sequela baśniowej metroidvanii. Przedstawicielstwo Remedy Entertainment (m.in projektant świata Stuart Macdonald, narrative designerka Brooke Maggs i główny producent Juha Vaino) wyjawią, jak od kuchni wyglądało tworzenie Control. Swoich wysłanników przyślą do Krakowa również DICE, Electronic Arts, Ten Square Games i Nutaku. W lutym swój udział zapowiedzieli natomiast autorzy Darkest Dungeon, Borderlands 3 oraz Call of Duty: Modern Warfare. Ze zaktualizowaną listą możecie się zapoznać pod tym adresem.

W tym miejscu można z kolei zarejestrować się na wydarzenie. 780 zł kosztuje tzw. regular pass. 910 zł – business pass, zaś VIP pass, mający zagwarantować dostęp do dwóch spotkań networkingowych (17 i 18 maja) – 2500 zł. Warto się pospieszyć, bo od 1 kwietnia ceny wzrosną.

PS Przypominamy o naborze na Indie Showcase! Zapisy trwają do 15 marca!