Digital Dragons 2020: Do Krakowa przyjadą twórcy Darkest Dungeon, Borderlands i Call of Duty

Sprzedaż biletów właśnie ruszyła.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-19 maja w (już tradycyjnie) Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Podczas imprezy odbędą się wykłady, sesje networkingowe, Indie showcase (korzystając z okazji – przypominamy o naborze!), Student Talent Show oraz gala Digital Dragons Awards.

Na stronach Krakowskiego Parku Technologicznego pojawiły się nazwiska pierwszych prelegentów. Stolicę małopolski odwiedzi m.in. Chris Bourassa, dyrektor kreatywny Red Hook Studios (Darkest Dungeon), który opowie o projektowaniu bohaterów i czarnych charakterów. Randy Varnell (dyrektor kreatywny Gearbox Software) podzieli się strategią tworzenia Borderlands 3 i lekcjami, jakie z produkcji wyniósł jego zespół. Nie wiadomo jeszcze, o czym będzie mówić Amandy Krause z Hivemind (jeden ze współproducentów serialowego „Wiedźmina”), natomiast Ben Garnell i Jeremy Thurman (Infinity Ward) zdradzą, jak wyglądało projektowanie (i implementacja!) uzbrojenia do Call of Duty: Modern Warfare. O tych (i innych!)  gościach imprezy przeczytacie w tym miejscu.

Pod tym adresem można z kolei zarejestrować się na wydarzenie. 780 zł kosztuje tzw. regular pass. 910 złbusiness pass, zaś VIP pass, mający zagwarantować dostęp do dwóch spotkań networkingowych (17 i 18 maja) – 2500 zł. Warto się pospieszyć, bo od 1 kwietnia ceny wzrosną.