Bulletstorm powraca!

Po ponad 12 latach Grayson Hunt wróci na pole intensywnej walki.

Podczas pokazu Meta Quest Gaming Showcase zaprezentowano wiele ciekawych produkcji dedykowanych urządzeniom do wirtualnej rzeczywistości. Wśród kilkudziesięciu tytułów pojawiła się też polska gra Bulletstorm VR.

Tytuł studia People Can Fly w świat urządzeń VR przeniesie ekipa Incuvo. Osadzona w realiach science fiction strzelanina FPS z efektowną walką wręcz trafi na urządzenia Meta Quest 2 + 3 + Pro, PlayStation VR2 i Steam VR. Twórcy zapowiedzieli, że premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. I przypominają, że nie ma takiego miejsca jak „przestrzeń VR” do zabawy z energetyczną smyczą.

Studio Incuvo specjalizuje się w przenoszeniu najlepszych polskich gier na urządzenia do wirtualnej rzeczywistości. W swoim portfolio mają takie tytuły jak Green Hell VR, Layers of Fear VR czy Blair Witch Oculus Quest Edition. Teraz rozrośnie się ono o kolejny udany rodzimy tytuł.

Pierwotnie Bulletstorm wyszedł w 2011 roku, by 2017 i 2019 (Switch) roku otrzymać odświeżoną wersję Bulletstorm: Full Clip Edition. Ceniona przez graczy strzelanina sprzedała się w sumie w ponad 2 milionach egzemplarzy.