Broken Ranks świętuje roczek 

Whitemoon Games opublikowało z tej okazji gustowną infografikę, na której pomyliło miliardy z bilionami.

Nie bądźmy jednak drobiazgowi, bo choć powyższy błąd jest powszechny (zgrabnie tłumaczy go choćby Wikipedia) – wyniki wrocławskiego MMORPG-a okazują się niepospolite.

Rolplej, którego korzeni możemy upatrywać w trzynastoletnim The Pride of Taern, ukazał się w styczniu 2022 r.; jego premierę uczciliśmy zresztą wywiadem z twórcami („Polska w grze #82: Czemu w Polsce nie robi się MMO?„). Od tego czasu projekt rozrósł się o cztery duże lokacje, bossów, questy i przedmioty, a także okolicznościowe eventy, targowisko, arenę PvP czy Międzyserwerową Ligę Turniejową.

Kolejne reformy wprowadzono właśnie teraz, z okazji urodzin gry. Każdy z aktywnych graczy otrzyma bonusowe 7 dni konta premium, ponadto do builda wjechał raid z bossami („kolekcjoner rarów”), który potrwa do 08.02… a na tym – sygnalizuje strona oficjalna – wcale nie koniec atrakcji.

“Może i (my) sami nie będziemy świętować do białego rana, ale to nie znaczy, że gracze nie będą mieli nic do roboty. Przygotowaliśmy w grze kilka atrakcji, które pozwolą naszym Taernijczykom zdobyć między innymi przydatne przedmioty, złoto czy platynę. Poza tym mamy dla wszystkich konta premium”

– skomentował założyciel studia, Krzysztof Danilewicz. Jego zespół pochwalił się zaś specjalnym zwiastunem.

Grę pobierzecie za darmo pod tym adresem.