AAA Clock dostało Edycję Deluxe, RedDeerGames rozdaje gry

OK, ten żart naprawdę wymknął się spod kontroli.

W październiku informowaliśmy, że studio – znane dotychczas m.in. z Brawl Chess oraz zapowiedzi aż dwóch gier z Kajkiem i Kokoszem – wrzuciło do eShopu aplikację, jaka pozwala zamienić Switcha w… zegar. Zespół chwalił się, że czasomierz punktuje „prostym”, acz „niesamowitym” designem, „niezwykłymi wartościami produkcyjnymi”, a także możliwościami personalizacji i integracją z technologią OLED. Dodajmy, że jego dowcip szybko podchwyciły polskie i zagraniczne media.

Studio kuje wskazówki, póki gorące! Od dziś dostępne są trzy darmowe DLC: Squid Clock, Spin Clock i Cyber Clock (ten ostatni jest, czytamy w informacji prasowej, hołdem dla Cyber Protocol). Każdy, kto przypisze je do swojego konta, otrzyma bezpłatnie jedną grę z katalogu RedDeerGames. Uwaga jednak, promocja zakończy się 2 lutego.

Premiera dodatków była okazją, by zaoferować appkę w wersji deluxe. Mało tego: właśnie ją przeceniono, każdy, kto zdecyduje się nabyć AAA Clocka do końca roku, wyłoży na ten cel niespełna dwa euro. W 2022 jego cena wzrośnie pięciokrotnie. Zakupów możecie dokonać pod tym adresem.

Na deser prezentujemy dowcipny zwiastun od youtubera o pseudonimie Defender833, którym chwali się zresztą w prasówce samo studio.