200 tysięcy Riftbreakerów

Szczecińskie Exor Studios ma duże i okrągłe powody do świętowania.

Mija właśnie tydzień od premiery ich najnowszej gry The Riftbreaker, będącej wielogatunkowym połączeniem city buildera, twin-stick shootera, hack”n’slasha i gry akcji z elementami RPG. Było to siedem dni sukcesu, ale też walki twórców o szybkie naprawienie zgłaszanych przez graczy błędów. Pracy ciężkiej, bo tytuł trafił na wiele platform, do tego zespół od lat liczy tylko kilkanaście osób, ale bardzo cenią sobie niezależność i nie zamierzają tego zmieniać.

Po ustanowieniu naprawdę okazałego rekordu grających równocześnie na Steamie, Exor Studios pochwaliło się liczbą 200 000 sprzedanych kopii. Tylko pogratulować!

Tydzień od wydania The Riftbreaker był przełomowym doświadczeniem dla naszego małego studia. Ponad dwieście tysięcy Riftbreakerów zdecydowało się na zakup gry i przeskoczenie przez portal do Galatea 37. Dziękujemy za wsparcie!

The Riftbreaker 14 października ukazał się na PC (Steam, GOG, Epic Games) oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra dostępna jest w Xbox Game Passie, a każda platforma na też dostępny bezpłatny prolog. Można też kupić wersję pudełkową na PS5 i XSX. Zachęcam do sprawdzenia, bo to naprawdę udana produkcja.