Zaginięcie Ethana Cartera: Kup sobie rezydencję

Słowo daję, polscy twórcy przesadzają z kolekcjonerkami…

Wyprostujmy: oczywiście dolnośląska rezydencja nie jest przedmiotem żadnej „edycji kolekcjonerskiej”; nabywając ją (za skromnych 1,7 mln zł) nie otrzymamy egzemplarza Zaginięcia Ethana Cartera.

W ramach ciekawostki warto jednak odnotować, że „domek typu pensjonat”, który The Astronauts przeniosło do Red Creek Valley, wystawiono na sprzedaż na portalu domiporta.pl. Liczy on sobie 280 m2 (plus działkę), osiem pokoi, kuchnię, dwie łazienki i piwnicę. Prezentuje się zaś w sposób skądinąd znany (acz wystrój może Was zaskoczyć)

 

Miejscówkę przeniesiono do gry dzięki wykorzystaniu fotogrametrii. Pojawia się ona w rozdziale Behind the Veil (Za zasłoną) i jest przestrzenią dla bodaj najciekawszej zagadki tytułu. Na wycieczkę po pensjonacie możecie się wybrać dzięki materiałowi od zaprzyjaźnionej Graczpospolitej.

Obecnie studio Adriana Chmielarza pracuje nad shooterem Witchfire, który we wrześniu ubiegłego roku wyszedł z „twórczego zastoju”, pod koniec 2019 twórcy pochwalili się zresztą fragmentami wczesnego builda. Nie jest jasnym, czy ich nowa produkcja również podbije cenę którejś z rodzimych nieruchomości.