Werewolf: the Apocalypse z piosenką o białoruskim wilkołaku

Cierpiałem, wzdychałem,

Drugi polik dałem.

Trzeciego nie było,

Bo się wgryzłem w ryło.

Nasze tłumaczenie nie zostało niestety autoryzowane ani przez wykonawców, ani przez pracujące nad grą Different Tales. Pozostaje nam odesłać was do oryginalnego utworu „Vaukalak” przygotowanego przez zespół Irdorath. Białoruska formacja opublikowała go jeszcze w maju – teraz dowiedzieliśmy się, że nagranie trafi do gry, której premierę zaplanowano na jutro. Piosenka została nagrana w warunkach kwarantanny, gdy członkowie zespołu przebywali w trzech różnych miastach. Opowiada o, jakżeby inaczej, o budzącej się wilkołaczej naturze.

Przy okazji autorzy nadchodzącej gry uraczyli nas kolejnym (dwunastym już!) odcinkiem dziennika developera. Przynosi on odpowiedź na pytanie: „czy Werewolf: the Apocalypse – Heart of the Forest to gra dla hardkorów?”. Ponieważ mówimy o visual novel, można powątpiewać, na szczęście autorzy zapewniają: proporcja czysto „growych” elementów będzie tutaj wystarczająca.

Tytuł ukaże się już jutro na Steamie, GOG-u i na platformie GeForce Now. Jeśli się pospieszycie, zdążycie zainstalować jego wersję demo.