WePlay Expo 2023: zapisz się na polskie stoisko!

Zapraszamy polskich twórców do udziału w targach WePlay w Szanghaju.

W dniach 18-19 listopada odbędzie się tam chiński odpowiednik popularnych targów PAX. Wydarzenie przez lata wyrobiło sobie renomę i jest to jedna z najważniejszych imprez dla graczy na tamtejszym, największym na świecie rynku. Dzięki polsko-chińskiej współpracy od kilku edycji prezentować się tam mogą także rodzimi twórcy.

Fundacja IGP ponownie ma możliwość zorganizowania polskiego stoiska na targach WePlay. Wydarzenie nastawione jest na konsumentów, a odwiedzający zorientowani są na gry PC (Steam), produkcje zachodnie i tytuły niezależne. Co ważne dla polskich twórców, targi odwiedzają przedstawiciele chińskich redakcji zajmujących się grami wideo.

Zapraszamy do zgłaszania swoich gier, ale trzeba się śpieszyć. Jeżeli chcecie się na niej wystawić – zachęcamy do wypełnienia tego formularza.

Udział osobisty na targach nie jest wymagany, jednak w wypadku dużej liczby zgłoszeń, preferowane będą produkcje, których developerzy zdecydują się na osobisty udział w imprezie.

Zgłoszone gry muszą posiadać lokalizację na język chiński. Preferowane będą gry przed premierą.

Po stronie fundacji i organizatorów targów, w ramach organizacji stoiska jest:
– indywidualne stanowisko wraz z komputerem i monitorem,
– wydruk grafiki na stoisko,
– wiadomość prasowa o udziale polskich gier,
– informacja w materiałach drukowanych
– organizacja spotkań z prasą dla całego stoiska

Pytanie dotyczące rekrutacji prosimy kierować na adres: info@igp.org.pl.

Więcej informacji o targach na stronie: www.weplaymore.com/english.

Rekrutacja kończy się 19.10.2023 o godz. 15.00.

Pojawienie się na WePlay 2023 będzie możliwe dzięki Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz współpracy Fundacji Indie Games Polska oraz China Indie Game Alliance.