War Mongrels z edycją limitowaną z kawałkiem betonu

Grę opowiadającą o walce z nazizmem promuje – jak mówi twórca – „europejski produkt zrodzony z pasji i miłości, a nie tanie badziewie z Chin”.

Choć oficjalnie obszerny materiał z nadchodzącej gry gliwiczan zadebiutował dopiero dzisiaj, mogliśmy obejrzeć go już w ubiegłym tygodniu, kiedy to pojawił się w serwisie GRYOnline.pl. Polska odpowiedź na serię Commandos pozwoli poprowadzić straceńczy oddział dezerterów, w tym eksżołnierzy Wehrmachtu, którzy zwracają się przeciwko III Rzeszy. Członkowie naszej grupy to wyspecjalizowane jednostki, którzy brużdżą hitlerowcom dzięki sprytowi, sile, zdolnościom specjalnym oraz zmysłowi taktycznemu. Jeśli podoba się wam to, co widzicie na najnowszym gameplayu, i nie stronicie od zamówień przedpremierowych, teraz możecie wyrazić swoje zainteresowanie zamówieniem edycji specjalnej, której Destructive Creations wyprodukuje 1944 sztuki.

Wyceniona na 199 euro edycja z pewnością będzie swoje ważyć. Do pudła po amunicji trafią bowiem personalizowany blaszany kubek z podstawką stylizowaną na drut kolczasty, metalowy plakat, a także organizator na biurko. Ten ostatni przybierze postać betonowego czołgu – i mowa tu o tzw. „betonie architektonicznym”. W pakiecie znajdą się też koszulka, magnes i imitacja niemieckiego nieśmiertelnika z czasów II wojny światowej, a także klucz do gry w wersji pecetowej. Kolekcjonerkę przygotowuje polska firma Dasforma – i poniżej możecie zobaczyć, jak produkt powstaje.

Grę w wersji cyfrowej kupimy za 45 euro. Pecetową premierę zaplanowano na wrzesień tego roku. W dalszej kolejności pojawią się wydania na PlayStation 4 i 5 oraz Xboksa One i Series X|S.