The Last Show of Mr. Chardish z darmowym prologiem

Pora na próbę generalną! 

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze nie przedstawiliśmy wam The Last Show of Mr. Chardish (dawniej: Ars Fabulae). Czym prędzej nadrabiamy.

Po wydaniu Weakless katowickie Punk Notion wzięło się za bary z przygodówką, w której aktorka Ella powraca do opuszczonego teatru, by dokonać – na bazie dokumentacji, listów i wywiadów radiowych – retrospektywy spektakli niejakiego Roberta Chardisha. Akcję poznajemy za pośrednictwem gogli rzeczywistości wirtualnej, a sam tytuł chce nas skusić gatunkowym miksem, żonglerką perspektyw i wielością konwencji. Rzućcie no zresztą okiem na zwiastun:

Prolog pozwala na trzecioosobową rekonstrukcję jednego z przedstawień, pierwszoosobową eksplorację, pozwala też rozwiązać garść łamigłówek.

Korzystając z okazji Kamil Kurowski, prezes Hydra Games, przypomina o rychłym debiucie spółki na giełdowych parkietach:

„Czwarty kwartał tego roku zapowiada się bardzo pracowicie. Finalizujemy proces wejścia spółki na NewConnect, liczymy na debiut już październiku. Wejście na parkiet poprzedzi premiera Don’t Be Afraid, którego darmowy prequel osiągnął ponad 100 000 pobrań na platformie Steam, otrzymując aż 91% pozytywnych komentarzy od graczy. Jest to wynik przekraczający nasze najśmielsze oczekiwania”.

Gdy piszę te słowa The Last Show of Mr. Chardish: Act I nie ma jeszcze żadnych ocen użytkowników. Próbkę możecie pobrać pod tym adresem, pełna wersja powinna zadebiutować jeszcze w tym roku.