The Invincible & The Alters z nowymi zwiastunami

11 bit studios przywiozło na IGN Fan Fest nowe materiały z autorskiego The Alters i tworzonego przez Starward Industries The Invincible!

Z okazji wydarzenia organizowanego przez amerykański portal, krakowski zespół zaprezentował małe co nieco dla fanów twórczości Stanisława Lema (jego produkcja oparta jest na motywach „Niezwyciężonego”). Trailer The Invincible pozwala nam lepiej poznać kosmonautkę Yasnę, która zmierzy się z tajemnicami planety Regis III.

Retrofuturystyczna przygodówka z elementami thrillera trafi na pecety i konsole obecnej generacji. Niestety wciąż nie ma ona dokładnej daty premiery (na Steamie widnieje jedynie enigmatyczny „2023”). Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, odsyłam do naszych tekstów na temat The Invincible.

Dodajmy, że 11 bit studios przywiozło na IGN Fan Fest także intrygujące The Alters, które także skupia się na eksploracji kosmosu… acz z zupełnie innej strony. Sęk w tym, że nadal nie wiadomo, czym właściwie będzie nowy tytuł autorów Frostpunka i This War of Mine; udostępniony teaser bynajmniej bowiem tego nie rozjaśnia…