The Invincible na pierwszym zwiastunie

Czy obietnica zawarta w tytule faktycznie się sprawdzi?

13 miesięcy temu pokazano (gr)adaptację książki „Niezwyciężony”, a teraz Starward Industries zaprezentowało pierwszy trailer. Jak informują twórcy, pokazuje on docelową stylistykę oraz zręby historii, a także główne postacie gry. I robota.

Przeniesiemy się do alternatywnej rzeczywistości, w której cyfrowa technologia nie została wynaleziona, a mimo to ludzie badają kosmos i zapuszczają się w jego najodleglejsze zakątki. Takim miejscem jest planeta Regis III w gwiazdozbiorze Liry, skąd spróbuje się wydostać główna bohaterka, doktor Yasna oraz Astrogator Novik.

The Invincible będzie opierać się na kilku ścieżkach narracyjnych, a największy nacisk położony jest na intensywne filmowe przeżycie. Twórcy przygotowali aż 11 zakończeń, więc (przynajmniej na poziomie deklaracji) nie będzie to gra „na raz”.

Informowaliśmy już, że tytuł zaliczył poślizg i ostatecznie pojawi się on w roku 2022. Retrofuturystyczna przygodówka z elementami thrillera trafi na pecety i konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S.