Zwiastun Techno Chicken to najlepsze, co dziś zobaczycie

Głęboka zaduma nad współczesnością, społeczno-polityczny komentarz, etyczne zagwozdki, gorzkie morały… otóż tego tu zdecydowanie nie ma.

W zapowiedzianej właśnie grze duetu Titan GameZ (twórca) & PlayWay (wydawca) znajdziemy natomiast nieskrępowaną rozwałkę. Pierzasty bohater mknie w amoku przez miasto, atakuje każdego, kto się nawinie, a w tle rozbrzmiewa wcale przyjemne techno. Dodajmy, że drób może przejmować kontrolę nad innymi stworzeniami, hipnotyzować je i zmuszać do swoich zachcianek.

Co jest zaskakujące, gra ma tryb fabularny z wieloma misjami pobocznymi. Kurczaka ma też ścigać policja, która „będzie próbować zrobić z jego jaj omlet.”. Zresztą trailer mówi wszystko.

W tytule umieszczonym na Steamie pojawia się informacja o współpracy z J.Geco, a więc autorem”Chicken Song”, który na YouTube ma blisko… 400 MILIONÓW wyświetleń. To musi być arcydzieło.

Patrząc na niespodziewany sukces Goat Simulator, wcale mnie nie dziwi, że powstaje Techno Chicken. Co więcej, studio Titan GameZ pracuje równocześnie nad dwiema innymi produkcjami: Redneck Party i Hooligan Simulator. Równie ambitnymi, jak „Techno Kurczę”.