Green Hell: W dżungli roi się od turystów

A będzie ich więcej, bo niższe ceny wycieczki nie znikają.

Green Hell doczekał się niedawno istotnej nowości – do trybu fabularnego zawitała czteroosobowa kooperacja. Jak się okazuje, w ciągu niespełna tygodnia aktualizacja pomogła przekonać do zakupu ponad 70 000 nowych amatorów „Zagubionych”, dzięki czemu Creepy Jar może teraz szczycić się sprzedaniem okrągłego miliona egzemplarzy.

„To dla nas olbrzymie osiągnięcie. Co więcej, większość sprzedanych w minionych tygodniach kopii było w pełnej cenie, ponieważ już przed wejściem tryby story mode dla co-op, osiągnęliśmy pułap ponad 920 000. Teraz znowu rośnie zainteresowanie grą ze względu na letnią promocję”.

– pręży muskuły Krzysztof Kwiatek, prezes warszawskiego studia.

A skoro o promocji mowa – jak wynika z otrzymanych przez nas informacji, dwudziestoprocentowy rabat, dzięki któremu można kupić Green Hell za 72 zł, ma na przekór licznikowi na Steamie obowiązywać aż do 9 lipca.

Przypomnijmy, że zgodnie z opublikowaną w kwietniu „mapą drogową” w tym kwartale Green Hell miał otrzymać jeszcze m.in. osiągnięcia. Następnie do gry zostanie dodany nowy tryb PvE, a do końca roku tytuł trafi na bliżej niesprecyzowane „konsole Sony i Microsoftu”. W planach są też wydanie na Switcha i wersja VR-owa.