Targi PGA przełożone na rok 2021. GIC odbędzie się online

Niestety, kolejna impreza branżowa została odwołana przez pandemię, choć nie w całości, bo Game Industry Conference odbędzie się w sieci.

Jak informują organizatorzy, Poznań od 17 października znajdzie się w tzw. czerwonej strefie, co oznacza całkowity zakaz organizowania targów, wystaw, konferencji i eventów. W związku z tym wydarzenie Poznań Game Arena, które było zaplanowane w dniach 20-22 listopada, nie może się odbyć. Zarząd Grupy MTP w porozumieniu z władzami i przedstawicielami szeroko rozumianej branży zadecydował o przełożeniu targów PGA na 2021 rok.

Dobra informacja jest taka, że Game Industry Conference odbędzie się online, a organizatorzy opublikowali oświadczenie w tej sprawie:

„Wraz ze zmianą sytuacji nie widzimy, jak można by zorganizować konferencję na miejscu z poszanowaniem przepisów i co ważniejsze, bezpiecznie. Już teraz skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszego wydarzenia online. Nic się nie zmienia w #GICcares.”

Więcej informacji o internetowej edycji Game Industry Conference otrzymamy w poniedziałek. Oczywiście poinformujemy Was o szczegółach.

Zarząd Grupy MTP, organizatorów targów PGA poinformował także, że zakupione bilety mogą zostać wykorzystane w nowym terminie targów. Można je też zwrócić lub zamienić na vouchery – więcej szczegółów na stronie gamearena.pl.