SlavicPunk: Oldtimer na nowym trailerze zdradza datę premiery

Za niecały miesiąc gracze poznają cyberpunkowy świat SibirPunk.

SlavicPunk: Oldtimer to izometryczna strzelanka studia Red Square Games, osadzona w uniwersum wykreowanym przez pisarza Michała Gołkowskiego, który stworzył go na potrzeby cyklu swoich opowieści. Rozgrywka to przede wszystkim intensywne wymiany ognia, ale twórcy przygotowują też elementy skradankowe i hakowanie rozsianych po mieście maszyn.

„To właśnie Michał Gołkowski stworzył historię Yanusa – prywatnego detektywa z burzliwą przeszłością, który próbuje rozwiązać sprawę skradzionych danych, walcząc ze swoimi wewnętrznymi demonami, miejskimi gangami i wszechpotężną korporacją odpowiedzialną za rozkład miasta, które kiedyś nazywał swoim.”

Fani cyberpunka, neo-noir i słowiańskich wpływów mogą oczekiwać dnia 28 czerwca. Wtedy to gra, która przypomina najlepsze rzeczy z Ruinera (innej polskiej cyberpunkowej produkcji), trafi do sprzedaży na Steamie i GOG-u. Tytuł będzie posiadał polskie napisy.

Na razie studio Red Square Games zapowiedziało wydanie tylko na PC, a datę premiery ogłosili publikując najnowszy trailer z fragmentami rozgrywki.