Skinny & Franko: Fists of Violence – demo chodzonej bijatyki dostępne na Steamie

Blue Sunset Games ma dla nas dobre wieści: coś się w sprawie kontynuacji Franko ruszyło, a i my na koniec roku możemy ruszyć do walki w skórze Franko, albo Skinny’ego. Na razie w wersji demo.

Wszystko po to, by jeszcze raz dać się ponieść swojskim klimatom oraz falom nostalgii… albo odkurzyć w pamięci ile dni, miesięcy i lat minęło od akcji crowdfundingowej, która fanom bijatyki ze Szczecina miała przynieść wyczekiwaną kontynuację (tak, to już prawie osiem lat oczekiwania).

Niezależnie od tego, co wydarzyło się od marca 2014 roku, nasz Franko pewnie już zasłużył na miano drugiego Duke Nukem Forever, natomiast publikacja dema na Steamie da nam okazję do nauczenia się ciosów i combosów w skórze podstarzałego, polskiego wojownika z ulicy.

Jak informują autorzy – rok 2022 i jesień była dla nich pracowite, a my przed premierą Skinny & Franko: Fists of Violence (przełożoną na pierwszy kwartał 2023 roku) będziemy mieli szansę sprawdzić ile w tej chodzonej bijatyce udało się zachować z pierwszego Franko.