Shadow Warrior 3 z datą premiery. Chyba

Brakuje oficjalnego komunikatu, prasówki czy szumu na socialach… za to wiele do powiedzenia mają cyfrowe sklepy.

To, że trzecia część przygód Lo Wanga powinna wyjść w tym roku, wiemy od dawna… ale kiedy dokładnie?

Flying Wild Hog nie pozwala nam zapomnieć o swoim hicie, ale gracze wciąż czekają na oficjalną datę premiery. I dziś się pojawiła, ale nie mamy pewności, czy jest ona oficjalna. W PlayStation Store i Microsoft Store widnieje jak byk: 1 marca 2022 roku, ale… Tak, zawsze musi być jakieś „ale”. Na Steamie wciąż pojawia się enigmatycznych „2022”, na kanałach społecznościowych Hogów cisza, na stronie internetowej Devolver Digital także nic się nie zmieniło. Pytanie, czy twórcy zapomnieli wysłać prasówki, czy może sklepy przypadkowo ujawniły informację, na którą czekają miliony graczy?

W obu sklepach można składać zamówienia przedpremierowe, dotyczące odpowiednio edycji na PlayStation 4 i Xboksa One. Opisy produktu zawierają zresztą kilka interesujących szczegółów. W całkiem znośnej cenie 229 zł mamy otrzymać nie tylko Shadow Warriora 3, ale także limitowaną edycję skórki do jatana oraz dwie poprzednie części. Dowiadujemy się ponadto, że wspomniana skórka ma być dostępna tylko w zestawie przedpremierowym.

Brakuje oficjalnego potwierdzenia daty premiery, nie wiadomo co z ulepszonymi wersjami na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S… tyle pytań i żadnych odpowiedzi. Liczymy jednak, że już wkrótce sprawa się rozjaśni, wysłaliśmy zresztą zapytanie bezpośrednio do Flying Wild Hog. Jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, natychmiast aktualizujemy newsa.