Serial Cleaners zaprasza do Parku Jurajskiego

Tropikalna wyspa i park rozrywki – czyż nie brzmi to zachęcająco? Dino Park zaprasza na wyjątkowe atrakcje.

Pierwszy dodatek do skradanki Serial Cleaners krakowskiego studia Draw Distance ujrzał światło i jest hołdem dla legendarnej serii filmów „Jurassic Park”. Czworo zawodowych czyścicieli miejsc zbrodni dostało nowe zlecenie od mafii, które zmusiło ich do opuszczenia Nowego Jorku. Bohaterowie wybrali się „na wycieczkę” na tropikalną wyspę i na miejscu okazało się, że została częściowo opanowana przez dinozaury. Zagrożenie stanowią teraz nie tylko uzbrojeni ochroniarze, ale też nieprzewidywalne, mięsożerne drapieżniki.

Dodatek Dino Park to zupełnie nowa i niezależna historia, niewymagająca znajomości podstawki. Wtedy jednak gracze nie poznają wielu smaczków, odnoszących się do pierwowzoru. Ta sama grupa bohaterów, cztery nowe mapy, odmienny styl graficzny i nowe elementy rozgrywki. Nadal jednak chodzi o wyczyszczenie z dowodów miejsca zbrodni.

Pierwsze DLC do wydanego we wrześniu 2022 roku Serial Cleaners dostępne jest na PC (Steam, GOG, Epic Game Store) oraz wszystkich konsolach: PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz Switchu.

Przy okazji warto wspomnieć, że studio Draw Distance poinformowało, że pracuje nad grą akcji osadzoną w tematyce kryminalnej o nazwie kodowej Atlas. Premiera planowana jest wstępnie na 2025 r.