Serial Cleaners po wakacjach ruszy do sprzątania

Podczas tegorocznego Future Games Show poznaliśmy datę premiery najnowszej gry studia Draw Distance.

Krakowska skradanka otrzymała też nowy zwiastun, w którym pojawia się wyczekiwana data – 22 września. Poznajemy w nim także fabułę, przedstawieni są główni bohaterowie – Bob, Lati, Psycho i Viper – oraz widzimy fragmenty samej gry. Kontynuacja udanego Serial Cleanera, który ukazał się w 2017 roku, trafi na PC i wszystkie konsole: PlayStation 4-5, Switcha i Xboksy: One oraz Series X|S.

Serial Cleaners zmienił styl graficzny, wprowadzi kilku protagonistów i stał się „poważniejszy”. Nadaj jednak trzyma się pomysłu sprzątania miejsc zbrodni, z tym, że ma być bardziej wymagająca i stawiająca na taktyczne podejście, a nie łut szczęścia. Każdy z bohaterów ma inne umiejętności, więc możliwości przejścia lokacji są bardzo różnorodne. Miejsce akcji – Nowy Jork lat 90. – zostało odwzorowane zgodnie z panującymi wtedy trendami, przenosząc kawałek amerykańskiej ziemi prosto na ekrany komputerów. Efekt możecie ocenić na poniższym materiale.

Warto przypomnieć, że pierwowzór miał więcej graczy niż Fidżi obywateli, a oceny na Steamie są bardzo pozytywne – 88% z 460 recenzji.