Ruszyła akcja #ZostanWDomuRobGry!

Poniedziałek okazał się pracowity.

Wpierw opublikowaliśmy regulamin jamu i uruchomiliśmy facebookową grupę, na której jego uczestnicy dyskutują o swoich projektach i łączą się w grupy. Równocześnie na naszej stronie internetowej pojawiły się kursy, dzięki którym możecie poznać podstawy pracy na trzech silnikach.

Podczas wieczornego streama ogłosiliśmy natomiast temat jamu („ Odbudowa”). Audycję, w której gościli przedstawiciele gamedevu (m.in. Szymon Krukowski z Superhot Team i Tymon Smektała z Techlandu) oraz media i influencerzy (Barnaba Siegel z Polygamii, Zagrajnik.tv) łącznie śledziło 4,5 tys. widzów (maksymalnie: 2,3 tys.)! Również facebookowe wydarzenie #ZostanWDomuRobGry cieszy się dużą uwagą (3,9 tys. zainteresowanych!).

Rejestracja zespołów ruszy dziś o godzinie 20:00! (Pod tym adresem). O tej samej godzinie na naszym kanale na Twitchu zadebiutuje kolejny odcinek streama. Uczestników jamu, którzy chcieliby pojawić się na antenie, zapraszamy do kontaktu pod adresem: mateusz.witczak@polskigamedev.pl.

Przypomnijmy, że członkowie zwycięskich zespołów otrzymają od organizatorów (Fundacja Indie Games Polska, Game Developer Conference, PolskiGamedev.pl) konsole Nintendo Switch Lite… a to dopiero początek, bo specjalne nagrody zapowiedzieli również partnerzy wydarzenia.

Zapraszamy do udziału! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ZostanWDomuRobGry.pl.