Ruszył nabór na polskie stoisko podczas Tokyo Games Show 2019

Fundacja Indie Games Polska ogłasza nabór na polskie stoisko na targach Tokyo Game Show, które odbędą się w dniach 12-15 września 2019.

Do 12 czerwca twórcy gier niezależnych mogą zgłaszać swoje kandydatury na stoisko podczas targów Tokyo Game Show, które odbędą się w Japonii w pierwszej połowie września. Polskie stoisko, dofinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych znajdować się będzie w strefie Indie Zone, gry pokazywane będą więc przez dwa dni, podczas których w targach uczestniczyć będą klienci biznesowi i dwa kolejne, przeznaczone dla konsumentów.

Zgłoszenia składać można przez ten formularz, a wyjazd i polskie stoisko organizowane są przez Fundację Indie Games Polska i Game Industry Conference. Szczegółowe informacje na temat warunków i oczekiwań względem zgłaszających znaleźć można na pierwszej stronie formularza.

Współpraca między Game Industry Conference a Tokyo Game Show trwa od 2016 roku, a jej elementem jest m.in. wymiana delegacji. GIC wystawia na TGS gry z regionu CEE, TGS przysyła japońskie firmy, dziennikarzy i wykładowców do Poznania.