Rustler: Średniowieczne GTA opuści early access pod koniec wakacji

Jutsu Games rozpoczyna medialną ofensywę; właśnie poznaliśmy datę premiery, zobaczyliśmy nowy trailer i okładkę wersji pudełkowej.

Od lutego produkcja jest dostępna we wczesnym dostępie, w którym zbiera w większości pozytywne recenzje (inna rzecz, że jej sprzedaż pozostawia nieco do życzenia). Nie ma się co dziwić, w końcu mocno przypomina ona pierwsze odsłony słynnej serii GTA.

Jako ambitny rzezimieszek gracz może walczyć, uciekać przed średniowieczną policją, kraść konie, brać udział w turniejach, łupić mieszkańców i podśmiechiwać się z raczej bezpośredniego humoru scenarzystów. Jej atrakcje zgrabnie przedstawia zresztą poniższy zwiastun.

(Ciekawostka: na kanale wydawcy trailer ma ograniczenie wiekowe dla dorosłych… widać PlayStation nie przejmuje się podobnymi konwenansami).

31 sierpnia Rustler wyjdzie z early accesu, równocześnie pojawiając się na konsolach minionej i obecnej generacji: PlayStation 4, PlayStation 5, Switchu, Xboksie One i Xboksie Series X|S. Co istotne dla niektórych graczy – tytuł będzie dostępny w kilku wersjach pudełkowych. W jednym ze sklepów internetowych znalazłem taką oto okładkę: