Room 8 otwiera filię w Polsce

Ukraiński outsource house znalazł u nas swój (kolejny) matecznik.

Room 8 możecie nie kojarzyć, z pewnością jednak znacie produkcje, przy których maczali palce jego pracowniczki i pracownicy (Control, Overkill’s The Walking Dead, The Crew 2, Call of Duty: Black Ops 4).

Gdy piszę te słowa firma zatrudnia ponad 1300 ludzi, którzy zajmują się co-developmentem, portowaniem, produkcją assetów, tworzeniem zwiastunów i gier mobilnych czy działalnością R&D. Room 8 ma swoje biura na Cyprze, Seattle, Londynie, Kijowie, Tokio, Montrealu, a od niedawna: także i u nas. Spółka właśnie ogłosiła, że w naszym kraju powstanie „pełnoskalowa linia serwisowa zapewniania i kontroli jakości”.

„Otwarcie biura w Polsce i dodanie QA Service Line do zespołu pozwoli nam na poszukiwanie talentów z różnych dziedzin i dalsze rozszerzanie działów produkcji, dostaw i eksploatacji, a także zwiększy nasze możliwości w zapewnianiu wsparcia naszym klientom”

– komentuje Anna Kozlova, CEO Room 8 Group. Nowy oddział ma mieć swoje centrale w Polsce i Rumunii, acz firma nie wyklucza dalszej ekspansji. W ciągu najbliższych lat chce ona zatrudnić kolejnych 200 specjalistów.

Jeżeli chcecie do nich dołączyć – dyskretnie podsuwamy stronę, za pośrednictwem której grupa poszukuje kolejnych rąk do pracy.