Red Wings: Aces of the Sky z dużą aktualizacją

Kto zamawiał pikantne skrzydełka dla dwojga?

Pierwszowojenne, zręcznościowe pojedynki w przestworzach zadebiutowały w maju. W grze otrzymaliśmy pięćdziesiąt scenariuszy rozgrywanych po obu stronach konfliktu, który wsławił Czerwonego Barona. Do dyspozycji mieliśmy dziesięć autentycznych, choć ukazanych w komiksowej stylistyce aeroplanów. Teraz All in! Games dołożyło aktualizację, która przede wszystkim pozwala podzielić ekran i wykazać się w starciu z innym pilotem.

Dzięki łatce nazwanej Versus możemy m.in. pobawić się w chowanego – w tym trybie wszystkie samoloty wyglądają tak samo. Możemy też powalczyć o uzyskanie lepszego wyniku w określonym czasie albo sprawdzić, kto pierwszy osiągnie wskazany pułap punktów. Otrzymaliśmy też nowe pole bitwy, czyli wulkaniczną wyspę. Będziemy rozbijać się nad nią w dwóch nowych samolotach: do dyspozycji są austriacki Etrich Taube i Bristol M1 produkcji brytyjskiej. Wraz z nimi do gry trafiły nowe skórki maszyn.

Przy okazji aktualizacji Red Wings: Aces of the Sky otrzymało obniżkę w sklepie Nintendo. Grę można kupić teraz o jedną trzecią taniej – aktualna cena to 13,39 dol.

Przypomnijmy, że tytuł zmierza również na pecety – steamowa karta produktu sugeruje, że wyląduje jeszcze w tym roku.