Red Wings: Aces of the Sky pikuje w kierunku pecetów i kolejnych konsol

Kontakt z ziemią nastąpi za niecałe dwa tygodnie.

Zręcznościowy tytuł, w którym pierwszowojenne maszyny latający kręcą młynki i wypluwają pociski, był do tej pory obecny wyłącznie na Switchu. Niecałe pięć miesięcy po majowej premierze gra otrzyma kolejne wersje – 13 października zostanie udostępniona na Xboksie One, PlayStation 4 i pecetach. Na tej ostatniej platformie sprawdzimy ją zresztą za darmo. W ramach kolejnego festiwalu gier Steam (od 7 do 13 października) All in! Games udostępni demo produkcji.

W wersji demonstracyjnej rozegramy cztery poziomy z „niemieckiej” kampanii fabularnej przybliżającej postać Czerwonego Barona. Sprawdzimy też w akcji trzy samoloty. By kariera asa lotnictwa nie okazała się zbyt dużym wyzwaniem, w demie znajdziemy też samouczek. W pełnej wersji możemy dołączyć także do drugiej strony konfliktu, a liczba dostępnych maszyn rośnie do dziesięciu. Pamiętajmy też o nowych trybach zabawy wieloosobowej, które na Switchu wylądowały w sierpniu.

Jeśli nie chcecie czekać aż do premiery dema, grę na Steamie znajdziecie tutaj. Z kolei w tym miejscu możecie przedpremierowo kupić grę w wydaniu xboksowym.