Przegląd tygodnia (6-12 marca)

To nie déjà vu, to kolejna część surrealistycznej serii i kolejny symulator farmera.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (6-12.03):

Contraband Police (PC)
Evil’s Den: Forsaken Dungeon (PC – wczesny dostęp)
Flashout 3 (Xbox One)
Hotel Renovator (PC)
House Builder VR (Steam VR – wczesny dostęp)
Papetura (PlayStation 4, Xbox One)
Space Tail: Every Journey Leads Home Ultimate Edition (PlayStation 4, Xbox One)
Train Life: A Railway Simulator (Switch)

Nadchodzące premiery (13-19.03):

Anthology of Fear (PC)
Blocky Farm (Switch)
Flame Keeper (PC – wczesny dostęp, Switch)
The Treflik Family (Switch)

Zapowiedzi polskich gier:

Bad Dream: Purgatory (PC)

Twórca serii Bad Dream zapowiedział nową grę, która wprowadza sporą zmianę w stosunku do poprzednich odsłon. Desert Fox postanowił przenieść najnowszy tytuł w 2,5D, a akcję prezentować w perspektywie pierwszoosobowej. Reszta pozostaje bez zmian – minimalistyczne ręczne rysowane ilustracje, świetnie podkreślające niepokojącą atmosferę gry. W czyśćcu napotkamy niewykorzystane w poprzednich grach postaci, które są uwięzione w stanie zawieszenia w nicości. To gracz będzie musiał zdecydować o ich losie i nadaniu im znaczenia. Data premiery nie została podana.

Farm Simulator (PC)

Twórcy z Codebusters Studio zapowiadają tę grę jako humorystyczną opowieść o zmaganiach człowieka, który postanowił zostać rolnikiem w Tennessee. W rzeczywistości jest to symulator prowadzenia farmy. Jest to kolejna polska gra, w której gracze zajmą się sprzątaniem, odnowieniem czy tworzeniem budynków. Rolnik zajmie się też uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Na koniec prowadzenia ekologicznej farmy zajmie się też sprzedażą wyprodukowanych produktów. Wypisz wymaluj zapowiedziane dwa tygodnie temu Farm Station, także od polskiego studia. Daty premiery Farm Simulator nie ogłoszono.

Powiązane gry: