Przegląd tygodnia (4-10 września)

Szału nie ma. Dwie zapowiedzi, z czego jedna to port z PC, za to w premierach jest w czym wybierać.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (4-10.09):

Demolish & Build Classic (Xbox One)
No Son Of Mine (PC, PlayStation 5, Switch)
Pool Cleaning Simulator (wczesny dostęp PC)
Yupitergrad 2: The Lost Station (Steam VR)

Nadchodzące premiery (11-17.09):

Crimen – Mercenary Tales (Steam VR)
Heavy Duty Challenge: The Off-Road Truck Simulator (PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S)

Zapowiedzi polskich gier:

The Order of the Snake Scale (PC)

Studio Polyslash zapowiedziało nową grę nad którą pracują (lub nie). Dopiero we wrześniu zostanie opublikowana strona na Steam, więc nie wiadomo czy ją tworzą, czy tylko wydają, a i szczegółów jest jak na lekarstwo.  The Order of the Snake Scale ma być survival horrorem z detektywistyczną historią stworzoną w stylu dark sci-fi. Tyle wiemy.

Supfly Delivery Simulator (Switch)

Co prawda w tytule jest słowo symulator, ale to zręcznościówka o lataniu helikopterem i dostarczaniu paczek. Gra wyszła w 2020 roku na PC, a teraz trafi na konsolę Switch. Ciężko określić kto ją stworzył, bo w sklepie Nintendo tych danych nie ma. Jeśli chodzi o Steam, to widniały tam nazwy Source Byte i Blacer Studio, ale zostało to zmienione na Koro.Games i Blacer Studio. Znalezienie pełnych informacji o dwóch z tej trójki jest wyzwaniem, ale pewne jest, że Source Byte to rodzimi twórcy. Gra wyjdzie na Switcha już 29 września tego roku.

Powiązane gry: