Przegląd tygodnia (21-27 listopada)

Mistrzostwa świata w piłce nożnej nie sprzyjają zapowiedziom.

Za to jak najbardziej zachęcają do premier. W tym tygodniu będzie ich aż 9, po równo trzy na PC, Switcha i Xboksa One. Jeśli chodzi o zapowiedzi, to tak słabo nie było dawno. Tylko jedna, do tego port i o jakości… zresztą sami zobaczcie.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej  gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (21-27.11):

Animal Shelter Simulator (Xbox One)
Climber: Sky is the Limit (PC)
Evil West (PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S)
Pocket Pool (Switch)

Nadchodzące premiery (28.11-4.12):

Castle Renovator (Xbox One)
Front Mission 1st: Remake (Switch)
Moonshine Inc. (PC)
Papetura (Switch)
Prison Simulator (Xbox One)
Project Downfall (PC)
Railbound (Switch)
Ship Graveyard Simulator (Xbox One)
Warlords: Under Siege (wczesny dostęp PC)

Zapowiedzi polskich gier:

Quantum Storm (PlayStation 4, Xbox One)

Port gry Clive’a Townsenda zrobiony przez SimFabric wyszedł ostatnio na Switcha. Produkcja wyglądająca jak tania kopia Arkanoida chyba jednak serc graczy nie podbiła, a spółka zapowiedziała wypuszczenie ją na kolejne konsole. Chciałbym pokazać Wam, jak Quantum Storm wygląda w akcji, ale mam problem. Trailera nie ma na kartach sklepu eShop Nintendo, nie ma na oficjalnym kanale spółki SimFabric na YouTube, wygląda też na to, że nikt nie chce się chwalić rozgrywką, bo nie ma zupełnie nic na YT, a wyszukiwarka Google nie daje wyników w dziale wideo. Pozostają wszystko mówiące statyczne obrazki.

Powiązane gry: