Przegląd tygodnia (12-18 czerwca)

Dystopijny świat lub kraina kobietami płynąca. To dwie nowe zapowiedzi z minionego tygodnia. Do tego klasycznie: masa premier interesujących polskich gier.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (12-18.06):

Creature Lab (PC)
Kingdom of Wreck Business (PC)
Layers of Fears (PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S)
Rooms of Realities (wczesny dostęp Steam VR, Oculus+Quest)
Taxi Copter (wczesny dostęp PC)

Nadchodzące premiery (19-25.06):

Everdream Valley (Switch)
Forever Skies (wczesny dostęp PC)
Loud: My Road to Fame (Xbox One)

Zapowiedzi polskich gier:

Lazarus A.D. 2222 (PC)

Kolejna odsłona dystopijnego uniwersum wykreowanego przez studio Sons of Welder. Lazarus A.D. 2222 będzie ostatnią częścią serii, która zepnie klamrą także poprzednie części: Magnus Imago i Magnus Positive Phototaxis. Warto przypomnieć, że motywem przewodnim jest ludzkość i konsekwencje skażenia planety, do której doprowadzili ludzie na skutek swoich działań. Twórcy bawią się metaforą, mistycznymi przeżyciami i dobrym humorem. Gra, która oferuje ręcznie rysowane grafiki, sceny i animacje, zadebiutuje w czwartym kwartale tego roku.

Pocket Waifu: Rekindled (PC)

Studio JNT Games, które znane jest z gier dla dorosłych, postanowiło tym razem stworzyć powieść wizualną dla prawie każdego. Oczywiście będą piękne panie, romanse, głębokie relacje, ale też garderoba i ubieranie kobiet według własnych upodobań. Wiadomo co to za gra, o czym i dla kogo. Data premiery nie została podana.

Powiązane gry: