Przegląd tygodnia (1-7 stycznia)

Trzy różnorodne zapowiedzi, z czego dwie to kontynuacje – tyle jeśli chodzi o zapowiedzi minionego tygodnia. Za to w premierach urodzaj. Tylko w tym tygodniu będzie ich 10, głównie na konsolach.

Po więcej informacji na temat rodzimych dzieł odsyłam do naszego kalendarza premier. Jeżeli natomiast nie znaleźliście swojej gry w zestawieniu – koniecznie do nas napiszcie (na info@polskigamedev.pl).

Premiery polskich gier (1-7.01):

Christmas Bubble Puzzle (Switch)
Electrician Simulator (Switch)
Princess Puzzle Adventure (Switch)
Tools Up! Ultimate Edition (PC, Switch, Xbox One)

Nadchodzące premiery (8-14.01):

Cafe Owner Simulator (Switch)
Creatura (Xbox One)
Cynthia: Hidden in the Moonshadow (Switch, Xbox One)
Demolish & Build Classic (PlayStation 4)
Electrician Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S)
GeoJelly (Switch)
nGolf (Switch)
Pan’orama (Switch)
True Virus (Xbox One)
War Hospital (PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S)

Zapowiedzi polskich gier:

Animal Shelter 2 (PC)

Schronisko dla uwielbiających pieszczoty zwierząt powraca. Po udanej premierze jedynki w 2022 roku (86% z ponad 2200 recenzji na Steam), studio Games Incubator postanowiło stworzyć kontynuację. Jak podają twórcy, głównym celem jest uszczęśliwianie czworonożnych przyjaciół. Zwierzęta można głaskać, rozpieszczać, bawić się z nimi i pomóc znaleźć najlepszy dom. Data premiera określona jest na rok 2024.

Goat’s Tale Adventure (PC)

FoxSox Games zaprezentowało trzecią część swojej serii Goat’s Tale z podtytułem Adventure. W tej platformówce gracze wcielą się w nową bohaterkę, która wyruszy na pełną niebezpieczeństw przygodę i poszukiwanie skarbów. Premiera już 31 stycznia tego roku.

nGolf (Switch)

RedDeer.Games powraca z kolejną arcade’ową grą. Tym razem postawili na sprawdzony patent: mini golfa. Minimalistyczne pola, zagadki, mnóstwo pułapek, a wszystko to na ponad 60. poziomach w ośmiu różnorodnych światach. Premiera już teraz, 11 stycznia, w cenie 88 zł.

Powiązane gry: