Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 22-28 lipca ukażą się dwa nowe tytuły, a jedna istniejąca produkcja ukaże się na Nintendo Switch.

23 lipca – Run The Fan

Prosta gra logiczna o komputerowych wiatrakach zadebiutuje na Nintendo Switch już jutro. Pozycja, w której zadaniem gracza ma być połączenie źródła zasilania z wentylatorem przy użyciu metalowej kulki zawiera 50 poziomów i ukaże się wyłącznie na Nintendo Switch.

25 lipca – Zombie Driver Immortal Edition

Zombie Driver Immortal Edition to kolejne wydanie gry wyścigowej z wybuchami i zombiakami, która oryginalnie zadebiutowała w 2009 roku. Wydanie na Switcha zawiera poprawioną grafikę, która zauważalnie różni się od oryginału i kolejnych edycji ukazujących się na przestrzeni lat. To barwny festiwal mordowania umarlaków, strzelanin i eksplozji.

26 lipca – Unlucky Seven

Unlucky Seven od zespołu Puzzling Dream, to, jak piszą twórcy, „gra o miłości, nienawiści i łaknieniu ludzkiego mięsa”. Połączenie pixelartu i filtrów obrazu nadaje produkcji bardzo charakterystyczny wygląd, przywodzący na myśl stare kasety VHS. Twórcy obiecują, że gra będzie oferować dojrzałe treści i nie będzie stronić od przemocy, a każdy z siódemki bohaterów będzie mieć własne plany, które legną w gruzach w miarę rozwoju fabuły.

 

 

 

Powiązane gry: