Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 23-29 września zadebiutują łącznie cztery tytuły.

26 września – Cyber Protocol

Cyber Protocol to osadzona w cyberpunkowych realiach produkcja logiczna. Przebijając się przez coraz bardziej skomplikowane labirynty próbujemy w niej przywrócić do życia naszego przyjaciela, androida. Rozgrywka przeplatana jest animowanymi wstawkami w stylu lat 80. Gra debiutuje na Switchu już w czwartek.

26 września – Repressed

Repressed to gra… o naszym własnym cieniu. Właściwie, to nie do końca nawet o nim, bo cień jest reprezentacją gracza, który przemierza swój własny umysł – Pałac Pamięci, w którym przegląda kolejne wspomnienia. Formuła serwowana przez twórców wykorzystuje fizykę światła (i oczywiście cienia), do rozwiązywania kolejnych wyzwań – czasem trzeba się rozciągnąć, innym razem skurczyć, a przede wszystkim – przeć przed siebie, w poszukiwaniu tego, co kryje się w najciemniejszych zakamarkach naszych wspomnień.

26 września – Wanderlust: Travel Stories

Wanderlust to produkcja, która dla samych twórców jest czymś na pograniczu klasycznych gier i książek. To zbiór historii o podróżowaniu, które odkrywamy z pomocą tekstowego interfejsu przeplatanego z barwnymi ilustracjami i zdjęciami mniej lub bardziej egzotycznych ilustracji. W Travel Stories sama podróż, przemierzanie odległych miejsc, jest równie ważne, co dotarcie do celu każdej z wypraw. To relaksująca, płynąca we własnym tempie gra, która już zwróciła uwagę sędziów na kilku międzynarodowych konkursach.

27 września – Car Mechanic Simulator Pocket Edition

Switchowa wersja symulatora mechanika samochodowego to próba dotarcia do fanów motoryzacji na nowej platformie. Gra, która cieszy się całkiem sporą popularnością na Steamie, teraz wychodzi w wersji kieszonkowej, oferując te same funkcjonalności i możliwości dłubania przy rozmaitych autach, co w klasycznej, PCtowej wersji.