Premiery nadchodzącego tygodnia

W tygodniu 2-8 września zadebiutuje łącznie cztery tytuły.

3 września – Inbento

Twórcy popularnego Golf Peaks wypuszczają na urządzenia mobilne swoją nową grę – Inbento. Barwna produkcja polega na układaniu jedzenia w pudełkach dla małych kotków, których jesteśmy rodzicami. Gra ukaże się na Google Play i App Store.

3 września – Last Oasis

Wrocławskie studio Donkey Crew wypuszcza we Wczesnym Dostępie swoje survivalowe MMO, w którym Ziemia przestała się obracać. Produkcja skupia się na budowaniu wielkich, przemierzających świat robotów-baz, które muszą przemieszczać się, by pozostać w oświetlonej części świata.

5 września – Green Hell

Po trochę ponad roku we Wczesnym Dostępie, Green Hell doczekało się pełnej premiery. Gra o przetrwaniu w amazońskiej dżungli ma w tej chwili ponad 3000 ocen użytkowników na Steamie i aż 83% z nich to pozytywy, przejście do pełnej wersji daje więc całkiem pozytywne perspektywy na przyszłość.

5 września – Space Cows

Ostatnią z debiutujących w tym tygodniu gier jest Space Cows – zakręcona i całkiem trudna produkcja o kosmicznym farmerze próbującym uratować kosmiczne krowy przed złą korporacją. To jedyna premiera na Switcha (oraz PC) w tym tygodniu i zdecydowanie najbardziej kolorowy z tytułów, w jakie będziemy mogli zagrać.

 

 

 

 

 

Powiązane gry: