Premiera filmu PSX Extreme: The Movie

Nieprzerwanie od 25 lat na rynku utrzymuje się magazyn „PSX Extreme”, który ćwierćwiecze świętuje premierą wyjątkowego filmu.

Historia pierwszego i najdłużej ukazującego się miesięcznika o konsolach w Polsce, to przede wszystkim wyjątkowa wspólnota, która przez lata wytworzyła się pomiędzy redakcją a czytelnikami. Pierwsi, czyli Zg(Redy), nie istnieli by, gdyby nie odbiorcy „Szmatławca”, którzy są nieprzerwanie z magazynem od tylu lat. To dzięki nim, a także wiernym reklamodawcom, „PSX Extreme” ma szansę nadal istnieć w tak trudnym dla prasy czasie.

PSX Extreme: The Movie to historia opowiedziana przez 28 redaktorów oraz gości specjalnych powiązanych z magazynem. Historia długa, bo 25 lat udało się zmieścić w 97. minutach filmu.

Redakcja miesięcznika zaprasza 29 października do Warszawy na kolejną edycję kultowego „Extreme Party„, podczas którego odbędzie się m.in. pokaz PSX Extreme: The Movie – Enhanced Edition. Będzie to rozszerzona wersja filmu, z nieopublikowanymi w oryginale materiałami.

Jako redakcja życzymy kolejnych 25 lat na rynku!

Przy okazji skromnie dodam, że od lat w miesięczniku „PSX Extreme” znajdziecie kącik „Dobre, bo polskie”, w którym niżej podpisany stara się promować najlepsze rodzime produkcje. Ale przede wszystkim, od 25 lat jestem stałym czytelnikiem „Szmatławca”.