Polyslash wybiera się na giełdę

I zapowiada, że wkrótce odkryje przed nami karty.

Twórcy nominowanego do Paszportów „Polityki” We.The Revolution chcą zadebiutować na parkietach NewConnect w pierwszej połowie przyszłego roku.

Ogłoszenie krakusów wydaje się logicznym krokiem naprzód. W 2018 większościowe udziały studia objął PlayWay, a w pierwszej połowie 2019 uruchomiło ono akcję crowdfundingową, w wyniku której udało się pozyskać 2,14 mln zł. Podczas zbiórki mogliśmy przeczytać, że „w celu zmniejszenia ryzyka związanego z przeznaczaniem wszystkich środków na produkcję jednego tytułu” Polyslash planuje zająć się kilkoma projektami równocześnie. Słowem: jedną „ambitną, artystyczną grą” oraz dwoma symulatorami. We wrześniu okazało się, że pierwszym ma być Mech Mechanic Simulator (odsyłam na kartę katalogową), a drugim Primitive Builder Simulator (szczegóły znajdziecie tutaj)… jednak o „ambitnej, artystycznej grze” wciąż wiemy tyle, co nic.

Być może jednak studio uchyli wkrótce rąbka tajemnicy. Jak bowiem ogłoszono: do czasu wejścia na NewConnect spółka przedstawi swój plan wydawniczy.