PAX East: Ruszył nabór na targi w Bostonie

Fundacja Indie Games Polska i GovTech zapraszają na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży.

Niezależni twórcy wystawią się w Boston Convention & Exhibition Center między 21 a 24 kwietnia. Fundacja zapewnia organizację powierzchni i zabudowy stoiska (oraz wyposażenie go w monitory), a także kartę wystawcy. Po stronie uczestników pozostaje transport do Bostonu, zorganizowanie sprzętu do prezentacji builda, a także wynajęcie hotelu czy kupno biletów lokalnej komunikacji.

Rekrutacja właśnie wystartowała (odsyłamy do formularza zgłoszeniowego), a zakończy się 15.02 o godz. 23.59. O zakwalifikowaniu Waszych produkcji zadecyduje Rada Programowa Fundacji Indie Games Polska, wsparta przez zespół Centrum GovTech Polska.

Więcej o imprezie przeczytacie na oficjalnej stronie PAX East.

„Polska branża kreatywna śmiało może być zaliczana do światowej czołówki. W ramach tego projektu mamy szansę realnie wesprzeć tych, którzy chcą się zaprezentować międzynarodowej widowni. Wszystkich twórców gotowych na nowe wyzwania zapraszamy do zgłaszania się!”

– mówi Justyna Orłowska, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej.

„PAX East to jedna z najważniejszych w tym roku imprez dla twórców niezależnych. Szczególnie w okresie postpandemicznym ważne jest, by zaprezentować swoje produkcje przed szerszą publicznością. Patrząc po już zgłoszonych wystawcach widać, że branża bardzo mocno czekała na bostońskie wydarzenie. Również nam zależy na jak najlepszej reprezentacji twórców z naszego kraju”

– dopowiada Kuba Wójcik, prezes Fundacji Indie Games Polska.