One Line Coloring: Więc chodź, pomaluj mój świat…

…ALE NIE WYCHODŹ POZA LINIE!!!

MythicOwl to zespół, który warto promować przy każdej okazji. Warszawiacy wyspecjalizowali się w grach edukacyjnych; w ich portfolio znajdziemy m.in. opracowany we współpracy z pedagogiem Parenting Hero, który pomoże w przekonaniu dziecka do odrabiania lekcji i zjedzenia wartościowego posiłku, Note Fightera, jaki zapozna najmłodszych z kompozycjami Mozarta czy Beethovena oraz Geo Flags Academy, a więc „najbardziej rozrywkową drogę, by poznać flagi, stolice i granice”.

Do puli dołączył właśnie One Line Coloring, a zatem prościutka, relaksująca gra, w której naszym zadaniem jest połączyć kropki. Gdy nam się uda – zostaniemy nagrodzeni trójwymiarową animacją w konwencji low poly, z czasem wykonane rysunki złożą się zaś na śliczną dioramę (np. wyspę, las lub przestrzeń kosmiczną). Założenia zabawy zgrabnie przedstawia premierowy zwiastun.

Autorzy chwalą się ponad setką obrazków, sześcioma tematycznymi diorami, pomysłowymi łamigłówkami i obietnicą rozbudzenia wyobraźni u nieletnich. Ich tytuł zadebiutował dziś na Steamie i Nintendo Switchu (zresztą w demokratycznej cenie 22 zł).