Narco Tycoon obiecuje nam karierę godną Pablo Escobara

W tym zawodzie trzeba umieć uprawiać i konopie, i politykę.

Narco Tycoon pozwoli od podstaw pokierować narkotykowym imperium. Zabawę w niszczenie ludzkiego życia rozpoczniemy od uprawy charakterystycznych roślin na małym spłachetku ziemi. Potem otworzymy pierwsze fabryki przetwarzające susz, zatrudnimy pracowników, rozwiniemy park technologiczny i zautomatyzujemy proces produkcji. Z uwagi na ryzykowny charakter przedsięwzięcia musimy zapewnić fabrykom bezpieczeństwo i zaopatrzyć się w środku, które umożliwią eliminację konkurencji. Tu możemy użyć zarówno pięści, jak i niewidzialnej ręki rynku.

Nasi pracownicy będą stale podnosić kwalifikacje, więc istotne będzie dbanie o ich lojalność. Przyjdzie nam też lawirować między innymi syndykatami, prędzej czy później konieczne będzie też zaangażowanie się w politykę. Dzięki temu utrzymamy policję z dala od naszych fabryk. Wszystko to brzmi znajomo, chociaż autorzy gry z Type The Name nie precyzują, gdzie została umieszczona akcja ich produkcji. Za wydanie tytułu będzie odpowiadać Ultimate Games.

Zainteresowanie tytułem – aktualnie pozbawionym daty premiery – możecie wyrazić, dodając grę do listy życzeń na Steamie. Przypomnijmy, że to nie pierwsza nadchodząca polska gra, w której obrót substancjami niedozwolonymi będzie naszym zadaniem.