Nagrody Indie Pearls Awards wyróżnią najlepsze gry niezależne

Nowa inicjatywa dla gier niezależnych zawsze otrzyma nasze wsparcie.

Kilkadziesiąt premier dziennie to największe wyzwanie dla małych studiów i pojedynczych twórców. Nawet pomijając produkcje AAA, to problem także dla graczy, by z tego zalewu wybrać najbardziej wartościowe tytuły. I tu pojawia się polska inicjatywa Indie Pearls Awards, dzięki której zostaną wyróżnione te najlepsze, warte uwagi gry niezależne.

Grupa członków różnych redakcji związanych z branżą gier oraz znanych influencerów wybiorą w kilku kategoriach wyróżniające się tytuły. Wpierw wskażą po 5 gier spośród wszystkich nominowanych w każdej kategorii, a następnie odbędzie się kolejne głosowanie, które wyłoni zwycięzców. Wybory jury poznamy w lutym przyszłego roku podczas specjalnej ceremonii, która odbędzie się podczas transmisji na YouTube i Twitchu.

KATEGORIE:

  • Najlepsza Gra Indie
  • Najlepsza Narracja
  • Najlepszy Design
  • Najlepszy Kierunek Artystyczny
  • Najlepsza Muzyka

Zostanie też przyznana Nagroda Publiczności, której zwycięzcę wybierze społeczność. Głosować na wybraną produkcję będzie można po ogłoszeniu nominacji.

Więcej szczegółów wkrótce, także na oficjalnej stronie Indie Pearls Awards.

Indie Pearls to nagrody przyznawane najbardziej intrygującym, najciekawszym i najlepszym grom indie z całego świata. Zadaniem naszego zespołu, złożonego z influencerów i członków różnych redakcji growych, jest promowanie gier niezależnych, które nie powstają siłą potężnych studiów deweloperskich AAA.