MythBusters: The Game reklamuje się na Kickstarterze metodą CTRL + C, CTRL + V

Ależ z Movie Games leniuszki!

„MythBusters: The Game – Pogromcy kroją deski i konstruują granat

To wróżba drewnianych animacji, czy może zwiastun eksplozji popularności?


Zadanie jest proste: trzeba przygotować granat i zbudować środowisko testowe. Po drodze nie zabraknie jednak wysyłki rakiet w przestrzeń kosmiczną, wykrawania drewnianych ekwiwalentów ludzi i wszechobecnych odwołań do programu Discovery Channel.

https://www.youtube.com/watch?v=XoB5tw3St88&t=1s

Potwierdzając/obalając mity, przyjdzie nam zadbać o odpowiednie dla eksperymentów materiały oraz dbać o zaspokojenie oczekiwań widzów. Po więcej szczegółów na temat zabawy odsyłam na Steama.

Tytuł Byte Barrel (producent) oraz Movie Games i PlayWay’a (wydawcy) ma się ukazać w IV kwartale tego roku”.

Pozwalamy sobie bezczelnie przekleić naszego newsa sprzed dwóch tygodni. Dlaczego? Otóż uruchamiając crowdfundingową kampanię, wydawca nie zaprezentował ani sekundy nowego gameplau. Zamiast tego skopiował gamescomowy zwiastun, który przechrzcił na „Kickstarter Trailer”. Sami zresztą rzućcie okiem:

https://www.youtube.com/watch?v=X_zMiKBilJc

W opisie zbiórki nie pojawia się ani jedna nowa informacja na temat gry. Dodajmy, że ta jest już ufundowana i zupełnie nie wiadomo, na co zespół przeznaczy dodatkowe 30,5 tys. zł, które chce uzbierać (no, poza tym że dzięki pieniążkom będzie – czytamy w opisie – dumny z efektów swojej pracy nie na 100%, ale na 120%).

Powyżej tej kwoty wyszczególniono jednak pewne cele dodatkowe, takie jak „nowe typy paliwa” (ale ile jest ich obecnie?), „kolejne schematy do rozwikłania” (jw.), „więcej opcji personalizacji” (…chyba łapiecie, o co chodzi).

Słowem: zupełnie nie wiemy, w jaki sposób zostaną te środki spożytkowane, a zbiórka wydaje się mieć wymiar wyłącznie reklamowy. Gdyby ktoś chciał ją jednak wesprzeć – można to zrobić pod tym adresem.