Mr. Magic: Polacy rzucają wyzwanie Marvelowi i Nolanowi

PlayWay znów próbuje nas zaczarować… ale tym razem korzysta z wyjątkowo czarnej magii. 

Protagonista tańczy (?), zaginając w ten sposób przestrzeń wokół siebie. Następnie unosi kolumnę, którą (niezbyt udolnie) walczy z tutejszymi odpowiednikami kitowców z „Power Rangers”. Chwilę później teleportuje się na budynek, odpycha oponentów falą energii, miota kulami ognia, ciska piorunami i strzela lodowymi pociskami, by finalnie wzlecieć ponad miasto…

Na pierwszym zwiastunie Mr. Magic dzieje się bardzo, bardzo dużo… po jego obejrzeniu nabierzecie jednak przekonania, że za bardzo, bardzo niewielkie pieniądze.

Z buńczucznego opisu na Steamie dowiadujemy się, że akcja rozpocznie się od wyprawy w Himalaje, gdzie tytułowy Mr. Magic zgłębi techniki medytacji. Zupełnym przypadkiem wejdzie on w posiadanie „magicznych potężnych zdolności”, które pomogą mu walczyć z mrocznymi duchami.

Nie wiemy, jak wielkim budżetem dysponuje studio ani jak wiele osób właściwie w nim pracuje (choć pewną wskazówką może być nazwa zespołu, a więc 2MenStudio). Wiadomo natomiast, że choć Mr. Magic nagnie reguły rządzące rzeczywistością dopiero w 2021, jego autorzy już teraz naginają reguły gramatyki. Załączamy opis:

Mr. Magic is an awesome, third-person, action-adventure game where you are coming Super Hero. Unlock powerful skills by visiting secret places around the globe to retrieve mystic skills before they falls into the wrong hands.
Master extraordinary abilities like teleport, psychokinesis with mystic secrets!

This game is inspired by awesome movies from Marvel and Norman to bring similar experience from movies into this game.
All similarities are purely coincidental.