Kierunek: Chiny! – Ruszyły zapisy na konsultacje w grudniu

Dla wielu polskich twórców Chiny to dziś drugi największy rynek zbytu… ale jak właściwie odnaleźć się za Wielkim Murem? 

W jaki sposób poruszać się po chińskich kanałach społecznościowych (HeyBox, Bilibili), jak nie podpaść Urzędowi ds. Publikacji, do jakich dziennikarzy i influencerów warto uderzać, a komu powierzyć lokalizację?

Wątków podczas bezpłatnych konsultacji, zapewniamy, nie zabraknie. Tradycyjnie pomocą będzie Wam służył Damian Jaśkowski, którego krótką biografię załączamy poniżej:

Damian Jaśkowski
Tłumacz języka chińskiego i ekspert ds. chińskiego rynku gier. Przez ostatnie lata kierował pracą referatu ds. programowych w Instytucie Polskim – Wydziale Kultury Ambasady RP w Pekinie, w którym równocześnie pełnił funkcję eksperta ds. gier. Obecnie koordynator ds. rynku chińskiego fundacji Indie Games Polska i konsultant ds. Chin dla wielu polskich firm z branży gamingowej. Autor licznych inicjatyw umacniających pozycję polskiego gamedevu w Państwie Środka, prelegent polskich i chińskich konferencji gamingowych (m.in. GMGC Beijing, Belt & Road Forum, GDC w Poznaniu), autor Raportu nt. możliwości ekspansji polskich producentów gier na chiński rynek.

Standardowo spotkania z Damianem trwają 60 minut (choć ich czas może ulec zmianie). Na rozmowę możecie możecie zapisać się za pośrednictwem tego formularza.