Human Farm: Garść szczegółów, (orientacyjna) data premiery

JTown Games precyzuje, kiedy podłoży nam świnię.

Kwietniowa zapowiedź „rzeźni z ludziną” wywołała burzę. JTown Games obiecało zabrać nas do świata, w którym rządzą parzystokopytne, by zająć się w nim hodowlą (a następnie obróbką) homo sapiens. Kontrowersyjna tematyka sprawiła, że Human Farm zaistniało na moment nie tylko w mediach branżowych, ale również na stronach Antyradia czy Interii.

Próbowaliśmy wypytać o projekt wydawcę Kamila Koryszewskiego, ten jednak nie był gotowy, by mówić o nim w szczegółach (odsyłam zresztą do naszego wywiadu).

Dzięki najnowszej aktualizacji na steamowej karcie gry wiemy jednak, czym twórcy zajmą się w nadchodzących miesiącach. JTown Games planuje dodać do builda kolejne metody eksterminacji ludzi, kilka różnychzakończeń, mechaniki związane z hodowlą, ekonomią i produkcją mięsa, minigry, statystyki, wybory moralne czy… regulacje Unii Świniopejskiej (pod które, domniemujemy, będzie podlegać rzeźnia).

Autorzy anonsują również nietypowe wyzwanie, które zostanie wykorzystane na okoliczność promocji Human Farm… tyle że lakoniczny opis nie pozwala stwierdzić, o co im właściwie chodzi.

Będzie wyzwanie i konkurs w jednym. Użyjecie w nim nie tylko zręczności, spostrzegawczości, ale również pewnej wiedzy i inteligencji. 

Po szczegóły odsyłam do rzeczonej aktualizacji. Warto nadmienić, że publikacja „mapy drogowej” nieco doprecyzowała datę premiery. Choć poprzednio była mowa o 2021, możemy założyć, że Human Farm ukaże się w drugiej połowie przyszłego roku.