Homicidal All-Stars to turowe reality show

Za kamerami staną twórcy Hard Westa i Phantom Doctrine. 

Autorowi trochę głupio, bo na śmierć zapomniał Was poinformować o nowej produkcji Artificer, studia założonego przez weteranów CreativeForge (o burzliwej historii zespołu pisaliśmy szerzej choćby w tym newsie). Pora jednak nadrobić zaległości!

Tytułowe Homicidal All-Stars to brutalne reality show, którego uczestnicy muszą przetrwać na arenach, na których aż gęsto od pułapek, łamigłówek i przeciwników. Emitowany pod koniec XXI wieku program jest odskocznią od codziennych problemów: nierówności ekonomicznych, wszechwładzy korporacji czy katastrofy klimatycznej.

Każdy z poziomów ma nas kusić unikalnymi mechanizmami, oponentami i elementami otoczenia, mało tego: jako że priorytetem realizatorów jest oglądalność – wcale niewykluczone, że w połowie sezonu zasady staną na głowie! Szczęśliwie: mamy kierować drużyną oryginałów, którzy rozprawią się z przeciwnościami z pomocą tyleż specyficznych, co potężnych zdolności. Dodajmy, że naszym celem będzie nie tyle „przetrwać”, ile „stylowo przetrwać”; brutalne zabójstwa mają zaowocować lepszymi kontraktami sponsorskimi.

Więcej o tytule dowiecie się z jego steamowej karty katalogowej. Premiera ma nastąpić „wkrótce”.

Z pozostałych wieści: Hard West 2 od Ice Code Games przyjął się naprawdę nieźle, zarówno wśród krytyków, jak i pierwszych graczy.