Harmony’s Odyssey zaprasza do bajecznej krainy pełnej mitów

Znane z gier logicznych studio MythicOwl (polecam zwłaszcza Hexologic!), zapowiedziało swoją najnowszą produkcję Harmony’s Odyssey.

Relaks podczas rozwiązywania łamigłówek, czyli przepełniona humorem przygodowo-logiczna produkcja osadzona gdzieś między światem współczesnym a mitologią. Antropomorficzni bohaterowie żyli sobie spokojnie, gdy nagle codzienny porządek zaburzyły tajemnicze siły i… kot głównej bohaterki, adeptki sztuki magicznej – Harmony. Zwierzak skradł jej magiczną różdżkę i przez zbieg nieprzychylnych okoliczności, wpłynął na los krainy Olimpu oraz jej mieszkańców.

Witajcie w świecie, gdzie ciekawskie Cyklopy nie mogą oderwać się od swoich smartfonów, rozzłoszczone Minotaury tkwią w korkach w drodze na kolejną kolejkę meczu Byczego Futbolu, a Syreny… po prostu relaksują się w zaciszu swoich basenów, gdzieś na beztroskich przedmieściach.

Harmony’s Odyssey to podróż po siedmiu, wypełnionych mitami światach, w których bohaterka musi przywrócić porządek. Jak? Oczywiście rozwiązując liczne łamigłówki i zaliczając minigry.

Produkcja zostanie wydana jeszcze w tym roku, a trafić ma na Pecety (tu karta Steam) oraz konsolę Nintendo Switch.

 

Powiązane gry: