Gwint otrzymuje aktualizację 3.1

Karciana gra od CD Projekt RED zmniejsza siłę brązowych jednostek i koszty werbunku, oraz wprowadza szereg innych zmian.

Najnowsza aktualizacja do Gwinta jest dostępna od dziś w grze. Wprowadza ona szereg zmian w rozgrywce (pełna lista wraz z objaśnieniami twórców dostępna jest w tym miejscu), redukując między innymi koszty werbunku i siłę brązowych kart, jednak to zaledwie część modyfikowanych elementów. Patch eliminuje z gry zasięg jednostek, zastępując go umiejętnościami przypisanymi do pierwszego lub drugiego rzędu, oraz próbuje mocniej zarysować charakter jednej z frakcji w grze – Królestw Północy.

To część zmian – znaczny kawałek listy aktualizacji to modyfikacje pewnych problemów z elementami takimi, jak filtry na ekranie składania talii, szybsze otwieranie beczek, czy usunięcie karty „wiadomości” z socjalnego menu. Pod kątem działania samych kart zmienia się relatywnie niewiele – większość modyfikacji sprowadza się wyłącznie do zmniejszenia kosztów werbunku. Twórcy zapowiadają dalsze poprawki idące w tym samym kierunku co obecne w kolejnych łatkach, nie precyzują jednak, kiedy się ich spodziewać.

Powiązane gry: