Gra Paczka: Ruszyła kolejna seria charytatywnych streamów

Do niedzieli widzowie obejrzą sześćdziesiąt godzin transmisji na żywo. Podłączcie się teraz, a zobaczycie wywiad z Maciejem Miąsikiem.

Akcja, za którą stoi Szlachetna Paczka, powraca po mniej niż roku. Pierwsza edycja wydarzenia, której celem było wsparcie dzieci wykluczonych cyfrowo, przyniosła imponujące rezultaty – w maju zebrano 330 tys. złotych. Gra Paczka, która rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do końca niedzieli, ma sfinansować pomoc „ubogim rodzinom, dzieciom, seniorom i chorym”. By zachęcić widzów do przelewania pieniędzy, organizatorzy zorganizowali serię streamów, które poprowadzą m.in. Niedaradek, Emi i Wonziu. Rozpiskę transmisji znajdziecie tutaj.

Oprócz zwyczajowych streamów z grami takimi jak League of Legends, przewidziano również atrakcje dla miłośników polskiego gamedevu. Gdy piszemy te słowa, na Twitchu trwa rozmowa z Maciejem Miąsikiem, a o 19 do prowadzącego dołączy Radosław Ratusznik, czyli Game Director Ghostrunnera.

Podczas wydarzenia trwają konkursy, w których najwyższe wpłaty premiowane są nagrodami. Wspierający, który przeleje najwyższą kwotę łączną, może liczyć m.in. na komputer od Komputronika i pakiet gier All in! Games, zaś do osoby, która przekaże największy pojedynczy datek podczas całego wydarzenia, trafi m.in. edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3. Wśród innych nagród można znaleźć sprzęt komputerowy – od myszek po krzesła i biurko gamingowe.

Obecnie na koncie organizatorów znajduje się ponad 7 tysięcy złotych. Jeśli chcecie dorzucić swoją wpłatę, zajrzyjcie na tę stronę.