GIC ogłasza nowe bilety VIP, za pomocą… aukcji charytatywnej na WOŚP

W najnowszej edycji GIC’24 uczestnicy z pakietem VIP będą mogli czerpać pełnymi garściami z dodatkowego specjalnego programu wydarzenia. 

Do ich dyspozycji będzie szeroki wybór atrakcji, w tym ekskluzywne imprezy towarzyszące, wycieczki i zwiedzanie, a także wyjątkowe spotkania i sesje networkingowe.

Program VIP istniał już na GIC w latach ubiegłych, ale miał mniejszą skalę, albo był właściwie prywatny czy też zamknięty”

Teraz rozszerzamy to, instytucjonalizujemy, otwieramy przez sprzedaż specjalnych biletów. Oczywiście w styczniu, na dziesięć miesięcy przed konferencją, ten program jeszcze jest budowany, pozyskujemy partnerów do współorganizacji, ale pierwsze elementy już są. Planujemy tam mocne uderzenia, ma to nam pomóc w konkurowaniu o speakerów zza oceanów z konferencjami ulokowanymi nad ciepłymi morzami. – mówi nam Hanna Marszałkowska z zespołu GIC.

Bilet VIP na GIC został zapowiedziany w cenie standardowej 3500zł. Jest to pierwszy ujawniony bilet na GIC 2024. Bilet ma zawierać wszystko to co dotąd zawierał Business Pass, plus możliwość wyboru wydarzeń ze specjalnych VIPowskich atrakcji.

Pierwszy taki bilet GIC licytuje na WOŚP tutaj: https://allegro.pl/oferta/zloty-bilet-1-vip-wstep-na-game-industry-conference-15088633326

Ten bilet jest jeszcze bardziej VIP.

Do wszystkiego wymienionego wyżej dochodzi również unikalny, numerowany badge konferencyjny, również oznaczony jako VIP. Pierwszy i jedyny w swoim rodzaju bilet fizyczny, zostanie specjalnie przygotowany na tę okazję, w przeciwieństwie do pozostałym biletów, które od lat są już w formie  elektronicznej. Złoty Bilet #1 gwarantuje miejsca też w pierwszych rzędach podczas Gaming Concert oraz The Central & Eastern European Game Awards! I wreszcie, o czym nie można zapomnieć, jest też doskonałą okazją wsparcia szczytnego celu.